Оплата та доставка

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, що на сайті вказана ціна товару за умови готівкового розрахунку з урахуванням покупки комплекту шин або дисків (4 шт.), при покупці меншої кількості коліс, ціна може змінюватися. При оформленні замовлення Ви можете вибирати спосіб оплати.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

  • ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК: Оплата готівкою доступна при покупці у стаціонарному магазині AUTOSEZON.UA м. Київ, вул. Новозабарська 21а (заїзд з вул. Автозаводська), а також при виборі доставки кур'єром у м. Київ Післяплата (оплата при отриманні товару) при оформленні перевезення по Україні у містах - представництвах ТК "Нова Пошта", (додатково послуги перевізника); Картою Visa, Mastercard у магазині  по QR-коду у м. Києві; 
  • БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК: (З ПДВ) ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ: Після вибору Вами потрібного товару з Вами зв'яжеться співробітник, уточнить всі деталі замовлення та відправить Вам на електронну адресу (e-mail)  рахунок-фактуру для оплати. Отриману рахунок-фактуру Ви зможете оплатити в будь-якому банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. Пакет документів (оригінал рахунку, видаткова накладна) надається разом з товаром.

ДОСТАВКА ТОВАРУ:

Доставка по Києву: Час доставки: ПН-ПТ: 10.00 - 19.00. Товар, замовлений в інтернет-магазині, доставляється до входу в будівлю. Вартість доставки від 200 грн. Доставка по Україні (крім Криму і тимчасово окупованих територій): ПН-ПТ. Доставка товару по Україні здійснюється компаніями перевізниками: НОВА ПОШТА  Без передоплати, за рахунок покупця. У разі оплати товару при отриманні (післяплата), перевізниками стягується комісія 2% + 20 грн. (Повернення грошових коштів, оформлення).

Доставка по Київській області: Час доставки: ПН-ПТ: 10.00 - 19.00  Товар, замовлений в інтернет-магазині, доставляється до входу в будівлю. Мінімальна вартість доставки 200 грн. Замовлення приймаються: За телефоном: ПН-ПТ: 09.00 - 19.00  (при оформленні до 12.00 — доставка в той самий день, після 12.00 — на наступний день) Оn-line замовлення з сайту приймаються цілодобово без вихідних!

Зверніть увагу,замовлення які розміщенні чи оформлені в вихідні дні будуть оброблені в найближчий робочий день.